X-DREE 10Pcs 10мм Ширина Дебелина 2mm ЕВА Една Страна Сунѓерот Пена Лента 5 Метри Должина(Нови Lon0167 10Pcs 10мм Избрана Ширина Дебелина 2mm сигурен ефикасноста ЕВА Една Страна Сун

X-DREE 10Pcs 10мм Ширина Дебелина 2mm ЕВА Една Страна Сунѓерот Пена Лента 5 Метри Должина(Нови Lon0167 10Pcs 10мм

Достапно за вашата нарачка
DEN 1096.80
Залиха:

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Sponge.Net Тежина : 205g; Пакет Содржина : 10 Pcs x Сунѓерот Лента.Главната Боја : Црна, Жолта; Лента Ширина : 10мм/0.4".Лента Дебелина : 2mm/0.08"; Лента Должина : 5 Метри/16.4 ft(Лента Дебелина : севкупното 2mm/0.08"; Лента Должина : 5 Метри/16.4 ft.Име на производ : Сунѓерот Лента(Име на Производ : совршен во изработка Сунѓерот Лента. 10 Pcs 10мм Ширина Дебелина 2mm ЕВА Една Страна Сунѓерот Пена Лента 5 Метри Length Description : 0 It може да се користи на вашиот вратите, багажникот, на покривот железнички, сончев покрив, campe_r врвот или на кое било место на друго место треба да се запечати.Оваа weatherstrip е поддржан од лепило, нема потреба за неуредна лепак или контактирајте со лепило, само тргни исклучите поддршка и install Ideal за внатрешна или надворешна употреба.0 Features : 0 This е затворен мобилен сунѓерот neoprene дека нема да апсорбираат вода или масло.Тоа е често нарекуван како што се времето одземање или гума запечатување и првенствено се користи како запечатување лента за да го блокира воздухот, остатоци и влага.Neoprene соголување се користи за чување тела, бучава изолација, баласт, shockproof,проширување зглобовите на precast бетон и челик, HVAC и ладење, и е одличен вратата печат за камион и автобус тела.Едноставно тргни се назад на лагер да се изложуваат на лепило, од една страна, и важат за метал, пластика, дрво и други мазни површини.Таму може да биде толеранција од +/- 3/8 инчи од утврдената големина.Опис на Spanish New Lon0167 10 Pcs 10мм Избрана Ширина Дебелина 2mm сигурен ефикасноста ЕВА Една Страна Сунѓерот Пена Лента 5 Метри Должина(id : 6bc e8 48 537)Земја на (издржливи во употреба) Производство : КИНА; Материјал : Sponge Net Тежина : faultless 205g; Пакет Содржина : 10 Pcs x unexcelled Сунѓерот Tape Main Боја : Внимателно избрани Црна, Жолта; Лента Ширина : ум-дува 10мм/0.4"Лента Дебелина : севкупното 2mm/0.08"; Лента Должина : 5 Метри/16.4 ft Product Име : совршен во изработка Сунѓерот Лента.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата