Blumenthal Lansing 3010 Кошула со Копчиња, 1/2-инчен, Сива, 8-Копчиња

Blumenthal Lansing 3010 Кошула со Копчиња, 1/2-инчен, Сива, 8-Копчиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 132.00
Залиха:

Blumenthal Lansing Кошула Со Копчиња.Совршен за да се користи како замена.Овој пакет содржи осум 1/2 инчи копчиња.Мие и сува cleanable.На економичен начин да го зачувате вашето кошули.За сите оние хард работници таму го замени на копчето, не кошула.Овој пакет содржи 8 копчиња на предната или ракави на вашата маица.Оваа боја е сиво.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата