Segzwlor Мачка Поводник - Бегство Доказ Кутре Поводник со Мека Поместена Рачка за Одење на Отворено - Најлон Трајни Мало Куче Поводник за Обука Игра Кампување

Segzwlor Мачка Поводник - Бегство Доказ Кутре Поводник со Мека Поместена Рачка за Одење на Отворено - Најлон Трајни

Достапно за вашата нарачка
DEN 119.76
Залиха:

2 ПАРЧИЊА МАЧКА ПОВОДНИК : Оваа мачка поводник е 59 " во должина,безбедно граници растојанието помеѓу вашето домашно милениче и вие, нека вашето домашно милениче се движите во вашиот поглед, лесно контрола на вашето домашно милениче, и да се избегне добивање на изгубени.Можете да тока на јака или темперамент да се направи домашно милениче движење посигурни и слободни.By одржување удобно врска со вашето домашно милениче додека патуваат или на отворено, вашето милениче ќе биде безбедно под вашиот нежно контрола.(Забелешка : домашни миленици, користење на мачка leashes за прв пат,ве молиме да дадете вашата мачка некое време за да се запознаат со влечење јаже.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : голем дар избор за пешачење,планинарење,runnning,за обука,итн.Оваа мачка поводник се направени од најлон материјал кој е мек,издржлив и не е лесно да се скрши, обезбедување дополнителна издржливост и ефективна безбедно контрола додека на отворено.(Забелешка : домашни миленици, користење на мачка leashes за прв пат,ве молиме да дадете вашата мачка некое време за да се запознаат со влечење јаже.Пакетот вклучува 2 парчиња leashes.На поводник е специјално дизајниран за пет,костум за мали, средни, големи мачки / мали животни / кутре. 2 ПАРЧИЊА МАЧКА ПОВОДНИК Оваа мачка поводник е 59 " во должина,безбедно граници растојанието помеѓу вашето домашно милениче и вие, нека вашето домашно милениче се движите во вашиот поглед, лесно контрола на вашето домашно милениче, и да се избегне добивање на изгубени.Можете да тока на јака или темперамент да се направи домашно милениче движење посигурни и слободни.Голем дар избор за пешачење,планинарење,runnning,за обука,итн.На мека пена се справи со се грижи за вашите раце и ги штити вашите раце од се повредени, додека се повлече од вашиот pet.БЕСПЛАТНИ MOVENMENT : Оваа мачка поводник со 360° rotatable метал вртливата кука за да се спречи заплитане и knotting.ПОДОБРУВАЊЕ на ЕМОЦИИ СО ВАШЕТО домашно МИЛЕНИЧЕ : Со одржување удобно врска со вашето домашно милениче додека патуваат или на отворено, вашето милениче ќе биде безбедно под вашиот нежно контрола.Промовирање на меѓусебна љубов преку дневни прошетки, играње, логорување и други активности.Оваа мачка поводник со 360° rotatable метал вртливата кука за да се спречи заплитане и knotting.На поводник е специјално дизајниран за пет,костум за мали, средни, големи мачки / мали животни / кутре.Покрај тоа, овој поводник е мал волумен и лесен , лесен за носење, погоден за вас и вашето домашно милениче да се земе дневна прошетка, работи или воз, патувања,итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата