Дојде-ТВ Објектив Адаптер со 52mm Прстен Тема за 52mm Филтри и на камерата Леќи на Камерата за Sony ZV-1 RX100 V RX 100 VI RX100 VII RX100M7 или Канон G7X Mark III Серија или Padcaster Teleprompter

Дојде-ТВ Објектив Адаптер со 52mm Прстен Тема за 52mm Филтри и на камерата Леќи на Камерата за Sony ZV-1 RX100

Достапно за вашата нарачка
DEN 959.76
Залиха:

✈Одговара на RX100 или Канон G7 X mark III Серија или Teleprompter како Padcaster Папагал Teleprompter,Deview T3,Feelworld TP2 итн., на база на плочата е 10cm x 5cm. ✈Прстен е навој на 52mm и одговара на 52mm филтри или леќи на камерата. ✈Основната плоча има многу 1/4" навој дупки. ✈Направени Од Алуминиум.Клучни Карактеристики : Модел : АД-52 LENS Материјал : Алуминиум Легура.Прстен Тема : 52mm/2.04 во основна Плоча големина : 10x5cm/3.93x1.96in.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата