CHEY Автомобил Покритие, Компатибилен со Мерцедес-Бенц GLS400, Отворено УВ Заштита Водоотпорен Сите Временски Снег и Windproof Нула Маска

CHEY Автомобил Покритие, Компатибилен со Мерцедес-Бенц GLS400, Отворено УВ Заштита Водоотпорен Сите Временски Снег

Достапно за вашата нарачка
DEN 1624.80
Залиха:

* Може да се прилагодите на логото, модел, големина и било логото треба, ве молиме испратете ни e-mail, доколку е потребно, инаку стандардно е необележани. *Автомобил Покритие, Направен од високо-квалитет 4-слој тешки-должност материјал, издржлив и 100% водоотпорни.Го штити вашиот автомобил од УВ зраци и внатрешни памучен материјал го спречува вашиот автомобил од тоа да биде изгребани. * * * Во левата возење позиција, хаубата има патент дизајн.Можете лесно може да влезат во автомобил, во случај тоа е опфатена.Лесен пристап, без потреба да се отстрани капакот.На возилото маска, постојат ноќно рефлексивни ленти.На овој начин, минувачите лесно може да се види вашиот автомобил е преглед и да се избегнат несреќи. *Еластичен кабелот на дното на капакот подобро ќе се вклопи во вашиот автомобил.Покрај тоа, постојат четири гуми ремени да се задржи автомобил покритие од тоа да биде воодушевен од ветрот, и добар двојно крои прави автомобил покритие повеќе издржливи во употреба. * Автомобил худ овозможува целокупната заштита од УВ, прашина, снег, индустриското загадување, птичји измет, остава, полен, киселите дождови, итн.Може да се прилагодите на ЛОГОТО, модел, големина и било логото треба.*Име на производ : Автомобил покритие*Производ во боја : сива*Материјал : Оксфорд ткаенина (заштита на боја и да заврши на возилото)*Карактеристики : водоотпорен, отпорно на гребење, сончање, antifreeze, топлинска изолација, UV заштита*Одржување : рака мие, виси да се исуши* Погоден за сите временски услови во затворени простории и на отворено.Површината е отпорна на високи температури и е одраз на висока чувствителност за време на жешките летни месеци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата