4/18/24 се Тркалаат Милениче Poops Кеси за Кучиња, Degradables Poops Кеси Земјата Пријателски Течење-Доказ Лесно Солза-Оф Куче Отпад, Вреќи

4/18/24 се Тркалаат Милениче Poops Кеси за Кучиња, Degradables Poops Кеси Земјата Пријателски Течење-Доказ Лесно

Достапно за вашата нарачка
DEN 525.60
Залиха:

Стрес-слободен одење : Секоја торба тркалаат може да бидат удобно сместени во вашиот џеб, лесно да се одделат и да се отвори, па можете да уживате стрес-слободен одење со твоите најдобри пријатели.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Description : Материјал?HDPE+EPIStyle : рамни устата Материјал : ЕПИ+ЈП Дебелина : 0.Земјата-пријателски : Користење на HDPE+ЕПИ degradables материјал, природни распаѓање, рециклирање.Дали ќе се занимаваат со soiled пелена, на влажен костим за капење, мал кутре куп или горила големина-овој производ може да се справи со сето тоа! 4.Дали ќе се занимаваат со soiled пелена, на влажен костим за капење, мал кутре куп или горила големина-овој производ може да се справи со сето тоа!. Издржливи : сакајте rip или солза додека го носи тежок товар!Мазна текстура, голем капацитет, дебели и цврсти, со голема сила и цврстина, не е лесно да се скрши.и се дизајнирани да се распаѓаат побрзо отколку обичните кеси за отпадоци, без да влијаат на нивната трајност. Земјата-пријателски : Користење на HDPE+ЕПИ degradables материјал, природни распаѓање, рециклирање. Стрес-слободен одење : Секоја торба тркалаат може да бидат удобно сместени во вашиот џеб, лесно да се одделат и да се отвори, па можете да уживате стрес-слободен одење со твоите најдобри пријатели.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да contac.Торба нуди течење-доказ дизајн за безбеден, хигиенски ракување, со доволно простор до врвот за врзување безбедна јазол.Издржливи : нема да рипувате или солза додека го носи тежок товар!Мазна текстура, голем капацитет, дебели и цврсти, со голема сила и цврстина, не е лесно да се скрши.Мали и исклучителна, може да се користи со точење, совршена комбинација, лесен за чување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата