Печ Тоа од страна на ZitSticka, KILLA Комплет, Hyperfade, и Goo Getter Пакет

Печ Тоа од страна на ZitSticka, KILLA Комплет, Hyperfade, и Goo Getter Пакет

Достапно за вашата нарачка
DEN 1728.00
Залиха:

ПЕЧ ТОА ДО : Ова Zit Sticka пакет вклучува еден KILLA Комплет 8pk, еден Hyperfade 12pk, и еден Goo Getter 36pk.KILLA КОМПЛЕТ : KILLA е microdart техника plunges zit-мрази состојки во вашата длабока, хормонални pimple да го реши својот изглед од внатре, надвор.GOO GETTER : Goo Getter е hydrocolloid брзо смрди гној и остатоци од вашата плитки, заеднички zit.HYPERFADE : Тогаш, Hyperfade чекори во расчистување на последиците од депонирање на осветлување, осветлувајќи состојки во јадрото на вашиот пост-zit темно место.PATCH ЗА СЕКОЈА ФАЗА : Израмните и екстракт zits, тогаш исчезнат последиците!Pimple закрпи само отиде полн круг.Печ Тоа од страна на Zit Sticka, KILLA Комплет, Hyperfade, и Goo Getter Пакет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата