Hoshizaki P00350-01 Thermistor

Hoshizaki P00350-01 Thermistor

Достапно за вашата нарачка
DEN 2408.16
Залиха:

Пакет Димензии : 5.0" (L) x 7.0" (W) x 10.0" (H).Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Сад.Hoshizaki P00350-01 Thermistor.Hoshizaki произведува супериорен во однос на опрема за комерцијални foodservice индустрија.Ова е вистински ОЕМ (original equipment manufacturer) замена на дел.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата