12 Пакет Led Самовила Светла Батерија Управувана String Светла Водоотпорен Сребрена Жица 7 Нозе 20 Led Светулка Ѕвездена Месечина, Светла за DIY Свадба Партија Спалната соба

12 Пакет Led Самовила Светла Батерија Управувана String Светла Водоотпорен Сребрена Жица 7 Нозе 20 Led Светулка

Достапно за вашата нарачка
DEN 407.76
Залиха:

Ажурирани 12 пакет сребрена верзија : 12 пакет 20 led самовила светла се изработени од високо квалитетни 7 долги нозе, флексибилни сребрена жица.Користете 0.66 нозе кабел меѓу првите доведе и батеријата кутија, 4 инчен растојанието помеѓу led светла месечина. 2 x CR2032 батерии по светлата и шрафцигер вклучени, 48 часа на батеријата.Флексибилни сребрена жица : ѕвезденото месечината самовила светла се изработени од мека bendable сребрена жица.Лесно да се наведнуваат тоа да било форма или завиткани тоа на нешто што сакате како венци, дрва, растенија, цвеќиња, свадби оркестарот.IP65 водоотпорен ѕвездена светла : самовила месечината string светлата е IP65 водоотпорен и може да се користи во затворено и отворено, без никакви грижи, влага или времето штета или краток спој.Само string светлата е водоотпорен, батеријата пак не е водоотпорен.Безбедно и енергија-заштеда : сребрена жица ѕвездена месечината светла се ниска моќност и insulates топлина, да остане безбедно на допир.Не отсјај, мека топла светла, со цел да ги заштитите вашите очи.Примена : Совршен бакар светла за детска соба, прозорец, спална соба, слика на ѕид, градина, патио, тераса, коридор, ограда, полица, бистри, кафуле, паб, кафе, цвет продавница, центар, Нова Година, за роденден, potted пејзаж, вечер партија.Мали & Преносни.Лесно да се Обликуваат.Безбедно да се Допре.Водоотпорен.Ниска Потрошувачка На Енергија.Комерцијален Квалитет.Со својата водоотпорен, водоотпорна и windproof својства, лесен за употреба и екстремно светла и дава прекрасна и релаксирачки амбиент и секогаш.Флексибилни Сребрена Жица.Ѕвезденото Светла се направени со парична казна bendable сребрена жица.Тоа може да биде лесно bended и флексибилно облик во било која форма што сакаш.Безбедно и Енергетски Ефикасен.LED Ѕвездена светлата е ниска потрошувачка на енергија.Не се прегрее, безбедно да го допрам.Не отсјај, мека топла светла, со цел да ги заштитите вашите очи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата