GUAIMI Мотоцикл Телефон Планината Акција Камера Носителот на 17-22mm Вилушка Матични Планината Phone Држач за CBR250RR 18-20 CBR500R 13-20 VFR800F 14-18 CBR600RR 03-06 CBR600F4I 01-06

GUAIMI Мотоцикл Телефон Планината Акција Камера Носителот на 17-22mm Вилушка Матични Планината Phone Држач за CBR250RR

Достапно за вашата нарачка
DEN 719.76
Залиха:

Мотоцикли телефон планината носител на универзалната одговара на повеќето паметни телефони.Едноставен и прекрасен дизајн со не копчето за пристап.Бојата може да имаат 5% разлика поради различни monitor settings.CBR 250 RR 2018-2020 CBR 400 R 2013-2018 CBR 500 R 2013-2020 CBR 600 RR 2003-2006 CBR 600 F4 I 2001-2006 VFR 800 F 2014-2018 VFR 1200 F 2010-2015 VFR 1200 F DCT 2010-2017.Материјал : Премиум Тврда Пластика.Сум се обидел да се измери што е можно подетално за вашите информации.Достапни Бои : Црна.Посебни Монтажа позиција : подножјето на планината одговара на повеќето од тројно дрво центар дупка со 17-22mm дијаметар.Материјал : Премиум Тешко Plastic Fork Матични Дупка : 17-22mm Available Боја : Black Condition : 100% Сосема New Package се Вклучени : 1 х сет на мобилен телефон Планината.Сум се обидел да се измери што е можно подетално за вашите информации.Ние Ќе Бидеме Тука Ако Ви Треба Нас.Answer : ___________________________ Note : .Ве Молиме Проверете Со Вашиот Велосипед Пред Донесувањето На Конечната Одлука.Сите царински давачки од страна на купувачот на државата не се вклучени во плаќање. 360 Степен на Ротација : Целосно прилагодливи 1 инчен топката главата заеднички со 360 степени на ротација и систем на заклучување за кориснички портрет и пејсаж видите.Пакет се Вклучени : 1 х сет на мобилен телефон Планината.Ако имате било какви проблеми со оваа точка, ве молиме дозволете ни да ви помогне и ние ќе го реши тоа.Стабилен во Висока Брзина : Монтажни X-Планината, на база на планината ќе цврсто држете X-Планината, за да им помогне одржите вашиот паметен телефон на место, без оглед на патот вибрации или влијанија во голема брзина.Брзо и лесно монтирање и пуштање во вашиот телефон или уред со ротирачки.Мотоцикли телефон планината носител на универзалната одговара на повеќето паметни телефони.Лесен за инсталација и пуштање во вториот додека паркинг.Лесен за Монтирање : Мобилен Телефон планината носител е лесно да се качи, директно се инсталира на 17-22mm јарем потекнуваат, ќе се обезбеди безбеден и сигурен телефон полица поддршка.Универзална Одговара на Мотоцикли со 17mm-22mm дијаметар Вилушка Матични Дупка, CBR 250 RR 2018-2020, CBR 400 R 2013-2018, CBR 500 R 2013-2020, CBR 600 RR 2003-2006, CBR 600 F4 I 2001-2006, VFR 800 F 2014-2018, VFR 1200 F 2010-2015, VFR 1200 F DCT 2010-2017.Спецификација : .Брзо и лесно монтирање и пуштање во вашиот телефон или уред со ротирачки.Едноставен и прекрасен дизајн со не копчето за пристап.Вилушка Матични Дупка : 17-22mm.Сите царински давачки од страна на купувачот на државата не се вклучени во плаќање.Нема потреба да го инсталирате премногу подуени додатоци на handlebar.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата