Ексклузивно Clip-За Чување Торба за Doona столче Шетач, Не се Лизга Патент Snap-На Шетач Торба за Doona, Бебе Essentials Pram Организатор за Doona столче Шетач Додатоци

Ексклузивно Clip-За Чување Торба за Doona столче Шетач, Не се Лизга Патент Snap-На Шетач Торба за Doona, Бебе Essentials

Достапно за вашата нарачка
DEN 960.00
Залиха:

Посебни торбичката Наменета за Doona : ексклузивно направени за да се сит се вклопуваат во задниот дел на вашиот Doona, обезбедување на дополнителни складирање, додека, исто така ја одржува својата стабилност.Ова седиште торба е домот рационализација, едноставно изгледа добро на задната страна од шетач.Пространа Простор за складирање на Сè што Ви Треба : голем архивиран оддел, да ги задржи сите ваши елементи на дофат на сите времиња.Можете да се вклопи во пијалаци, грицки, брише, dummies, копчиња, чанта или резервни пелени, raincover, на примање ќебе, светлина јакна за бебето, и други случајни нешта.Имајте Припаѓа Безбедно и Сигурно : snap торба цврсто во страна рамка и архивиран до тоа, апсолутно се задржи вашите лични предмети сигурна и безбедна.Овој кабриолет торба го прави голем дар за нови родители и баби и дедовци!Суштински шетач додатоци за Doona дека ќе дојде во рака, за родители и за нивното бебе.Здрав Кабриолет Торба Изгради Минатата : Може да носи тежина до 7 кг.Изработени со врвен квалитет ткаенина и заврши со засилен крои, го направија тоа солза-отпорен на вода и е отпорен, силен и здрав за многу години да дојде.Приложите со Леснотија и Лесен за Користење : Со единствена брзо ослободување конектори, приложување и отстранување на Snap-за Чување е брз и бриз.Известување : ги Отстрани од Doona кога се користи во возило.Отстрани од Doona пред виткање Doona во столче.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата