D'Moksha Домови Чист Лен Мрачно 14 x 90 Инчен Маса за Божиќ Тркач, Премија Природен Материјал Европската Лен, рачно изработени Салон Шамија, Одличен Подарок Избор, Бела и С

D'Moksha Домови Чист Лен Мрачно 14 x 90 Инчен Маса за Божиќ Тркач, Премија Природен Материјал Европската Лен,

Достапно за вашата нарачка
DEN 695.76
Залиха:

Изберете салон шамија во комбинација со бела и сина placemats да додадете луксузен изглед на occassion.Поголемо користење на овие материјали помага во намалување на зависноста од памук и полиестер, кои се екстремно вода и хемиски интензивна.Парична казна шарени тркач uplifts на изгледот на вашата трпезарија, кујна декор, и вечера табела декорација.Во нашиот единствен и прв од ваков вид D'Moksha се Грижи програмата ќе го добиете опција да знае девојката детето кон кого вашиот придонес е направен и да добиете ажурирања за нејзиниот напредок во текот на наредните 12 месеци.УНИКАТНОСТ : Лен изгледа уникатен, бидејќи на своите убави slub и својствени на природни набори и crumples дека ние го сакаме.На беспрекорна линија е tediously рака-намалување од чиста постелнина крпа и stitched прецизно од страна на нашите занаетчии на тркач за таа слика совршен изглед.100% Европскиот Лен Лен - Шари Табела Тркач.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата