DeVilbiss DeKUPS DPC-65-K24 125 Micron 9oz Диск Филтер

DeVilbiss DeKUPS DPC-65-K24 125 Micron 9oz Диск Филтер

Достапно за вашата нарачка
DEN 2364.00
Залиха:

Пакет Тежина : 0.068 килограми.Пакетот должина е 6.125 инчи.Пакетот висина е 2.468 инчи.Пакетот ширина е 4 инчи. 'Расположливиот Диск Филтер, 125 Micron, За 9oz Боја Чаши, За Употреба Со G3027927'.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата