Копчиња Galore и Повеќе Колекција на Новина Копчиња и Embellishments врз Основа на Различни Теми, Празници и годишни времиња за DIY Занаети, Scrapbooking, Шиење, Cardmaking и други Проекти

Копчиња Galore и Повеќе Колекција на Новина Копчиња и Embellishments врз Основа на Различни Теми, Празници и годишни

Достапно за вашата нарачка
DEN 147.84
Залиха:

11 куче-тематските месо тело и рамно-назад копчиња 3/4" да 7/8" во големина.Нашите дизајнери конзервираат секој сет на теми за да се обезбеди предмети и комбинации на бои добро работат заедно.Совршен за додавање лично да бележник страници, честитки, mixed media & дома décor.Имаме најголем избор на копчиња & embellishments за изработката, за шиење и други проекти.Не го најдат она што го барате?Ве молиме проверете ги нашите други збирки на копчиња & embellishments.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата