WEUPE EZ Помине/I-Pass/SunPass Лепливи Ленти, Патарина Ознака Лента на Монтирање на Комплет, Кора и се Држи Лепливи Ленти, Reclosable Fastener, Јасно Двојно Заклучување Лента Ленти, 8 Ле

WEUPE EZ Помине/I-Pass/SunPass Лепливи Ленти, Патарина Ознака Лента на Монтирање на Комплет, Кора и се Држи Лепливи

Достапно за вашата нарачка
DEN 143.76
Залиха:

ОДЛИЧНО ЗА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ ТАГОТ Pre-Намалување на тешки ленти специјално дизајниран за употреба со вашиот патарина поминува.WEUPE јасно лепливи ленти за работа со EZ Помине, ми-да Помине, Fastrak, Fastlane, IZoom, 407 ETR, и многу други transponder врз основа патарина системи за собирање.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Јасно fastener поткрепени со јасно акрилик притисок чувствителни лепило.Индустриска сила кора и се држи лепливи ленти за внатрешна или надворешна употреба.Висока температура перформанси до 200 степени.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Лесно Кора и се Држи апликација.ПАКЕТ СОДРЖИНА : WEUPE патарина ознака монтажа колекции се исти монтажа ленти што доаѓа со вашиот патарина помине.Пакетот вклучува 8 Компјутери (4 Групи) двојно заклучување лепливи ленти (0.5 инчи x 1.5 инчен), 2 чистење првично влошки.НАПРАВЕН ВО U. S. A. ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : WEUPE е компанија која се наоѓа во Санта Ана, Калифорнија.Ние гарантираме вашето целосно задоволство, 100% пари назад, ако не сте задоволни со производот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата