Bayer Аспирин Болка Знаците 325mg - 500 Таблети

Bayer Аспирин Болка Знаците 325mg - 500 Таблети

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76
Залиха:

Аспирин болка RELIVER/треска Редуктор.Брзо, безбедно болка.Плус lifesaving придобивките од аспирин.Состојки : Активни Состојки : Аспирин Неактивни Состојки : Carnauba Восок, Пченка Скроб, Hypromellose, Прав Целулоза, Triacetin.Bayer 325 mg аспирин обложени таблети.Вкупната Количина = 500.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата