ZTHY Нови 60Wh F3YGT Лаптоп со Батерија за Dell Latitude 12 7000 7280 7290/13 7000 7380 7390 P29S002/14 7000 7480 7490 P73G002 Серија DM3WC DM6WC 2X39G KG7VF 451-BBYE 453-BBCF 7.6 V 4-Клетка

ZTHY Нови 60Wh F3YGT Лаптоп со Батерија за Dell Latitude 12 7000 7280 7290/13 7000 7380 7390 P29S002/14 7000 7480

Достапно за вашата нарачка
DEN 235.20
Залиха:

【Батерија тип】Li-ion.Боја : Црна.Напон : 7.6 V. Капацитет : 60 Wh.Клетки : 4-клетка. 100% Нов од Производителот.До 500 надополнување на циклуси во текот на животниот век на батеријата. 【Компатибилен Дел Број】F3 YGT DM3 WC 0 DM3 WC 2 X39 G. 【Компатибилни Модели】Dell Latitude 12 7000 7280 7290,Dell Latitude 13 7000 7380 7390, Dell P28 S P28 S001, Dell Latitude 14 7000 7480 7490 Серија,Dell Latitude E7280 E7380 E7480 E7290 E7390 E7490 Серија.(НЕ одговара за Dell Latitude 7390 2-во-1 Серија). 【Безбедност】Сите ZTHY производи се Сертифицирани од страна CE, на препораките на FCC за безбедност.Строги упатства за компатибилност и стандарди за усогласеност за животна средина безбедност. 【ZTHY Лаптоп Батеријата Политика на Враќање】Остатокот увери со 30 дена Наплата и 12 месеци Замена,исто така, се нашите пријателски услуги на клиентите.

Кон својствата

Battery Type:
Li-ion Voltage

Најдобри предлози во категоријата