WANAO02 Батеријата на Задниот Поклопец за Галакси A9 ( Година) / A900 (Црна) SDOJOG (Боја : Роза Злато)

WANAO02 Батеријата на Задниот Поклопец за Галакси A9 ( Година) / A900 (Црна) SDOJOG (Боја : Роза Злато)

Достапно за вашата нарачка
DEN 1264.80
Залиха:

Тоа се користи за да се поправат оштетените SIM картичката или не работи фах слот Прецизни фитинг, толку совршен натпревар.Сеопфатен Комплет за поправка : Комплетен Сет на највисок квалитет, вклучувајќи и Професионална SIM Картичка Садот Извадете го Pin от.Само трошат малку пари за да се добие нов изглед за вашиот телефон.Замена на sim картичка фах држач за вашиот стар скршени, напукнато или неработни sim картичка фах носителот Совршено се вклопуваат.Батеријата на Задниот Поклопец за Галакси A9 (2016 Година) / A900(Црна).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата