НОВИ ИСТОК ШАПКА Snapback Капи Черепот Везови Прилагодливи Унисекс Станот Бил Црна Шапка

НОВИ ИСТОК ШАПКА Snapback Капи Черепот Везови Прилагодливи Унисекс Станот Бил Црна Шапка

Достапно за вашата нарачка
DEN 431.76
Залиха:

80% Полиестер, 20% Волна.Увезени.Тока затворање.Рака Мие Само.СТИЛСКИ ДЕТАЛИ : Пред Суровата Reaper ЛОГОТО Везови стакло САД знаме, печати, Памук sweatband без иритација на кожата.ПРЕМИУМ АКРИЛИК на ПЛАТНО : Нашата Flatbill Капи се направени надвор од највисок квалитет Акрилик на платно дека е максимална мекост и издржливост кои се едноставно неверојатен ,се Чувствуваат слободни да ја пронајдете вашата омилена боја од нашата широка колекција.Најдобрите боја на светот е онаа која изгледа добро за вас.ГОЛЕМИНАТА НА СЕКОЈ ДЕЛ : се стеснува обемот на оваа шапка мерки околу 22 инчи, но тоа може да се прилагоди за да се измери било каде помеѓу 20 и 24 инчи, фитинг неколку различни глава големини.Прилагодливи Пластични Тока Назад Затворање.Пред Голем Логото Везови Дизајн Шапка Snapback Прилагодливи(Пластични Тока) - Една Големина Одговара на Повеќето Главата Турнеја (55-60cm/21.6"-23.6") Круни Стил Купола Шапка Стилови.ПО ПРОДАЖБА ГАРАНЦИЈА : Сите клиенти уживаат 30 ден парите назад,имате никаков ризик да се обиде.Ако капа не ги исполни вашите очекувања, само нас контакт директно и ние ќе ви обезбеди најдобра услуга по продаде.ние не се плашат да се споредат стока со стоката ,но се грижиме само за нашите срца !.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата