Голема Надградба Вистински Дрвена Кутија за Накит 5 Слој со 4 Фиоки Накит Кутија 2 во 1 Функционални Lockable Накит Складирање Кутија со Фиоки (Style5)

Голема Надградба Вистински Дрвена Кутија за Накит 5 Слој со 4 Фиоки Накит Кутија 2 во 1 Функционални Lockable Накит

Достапно за вашата нарачка
DEN 2112.00
Залиха:

[Голем Капацитет Накит Кутија] Овој накит кутија за складирање е поделена на 7 дела, капакот е вграден со огледало, има врвот фиока, 4 повлекување од фиоките, и 2 страна прегради (опремени со накит куки).Што може да се класифицираат и место ѓердани, прстени, нараквици, брошеви и други погоден за носене додатоци.Огледалото е погодно за вас за да ја проверите носи состојба на накит. [Елегантна и Издржлива] пет-слој кутија за накит е направен од високо-квалитет цврсто дрво, и школка е veneered и обоен, што е многу елегантна и нежна.Овој накит кутија огради складирање прегради и функционални делови на различни накит заедно за складирање, правење на вашиот накит повеќе среди и спасување многу простор. [Безбедност Lock] првиот слој на накит кутија е опремен со месинг-обоени безбедност заклучување, која може само да се заклучи првиот слој да се заштити вашиот накит и накит додатоци.Постои исклучителна рачка на 4 влечете фиока кутии и лево и десно прегради, кој е погоден за вас да се отвори накит кутија лесно. [Меки Кадифени Поставата] внатрешната обвивка на комората на накит кутија фиока кутија се направени од меки кадифени материјал да се заштити вашиот накит од влага и прашина и да се одржи сјајна. [Совршен Подарок] Овој накит кутија е комбинација на складирање функции на различни накит, која е многу убава и практична.Дувачкиот брави додадете безбедност и елеганција.Тоа е ретка идеален подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, роденденот и свадба.Ве молиме веруваат во вашиот избор, тоа ќе ви донесе изненадувања.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата