Funern Кујна Чистење Јадење Четка, Челик Топката Тенџере Четка,Сад Четка со Рачка,Двојно-Еднострани пример, перење на садови Сунѓерот за Јадења (Бела)

Funern Кујна Чистење Јадење Четка, Челик Топката Тенџере Четка,Сад Четка со Рачка,Двојно-Еднострани пример, перење

Достапно за вашата нарачка
DEN 167.76
Залиха:

【Удобен зафат】- дршката е удобно, лесно да се зафат и нема да се лизга во влажни раце.Рачка има виси јамка за складирање. 【Долго Јадење Четка】- Умерено влакната цврстина, не е лесно да се деформира исто така се отпорни на покачени температури.Долго се справи со чистење голема четка за миење садови, чинии, пијалок-ware, стакло, чаши, лонци, тави и повеќе. 【Челик Топката Тенџере Четка】- Висока густина челик жица плетенка и решетката структура, не ' рѓа, брзо ги отстранува маснотии и тешки нечистотија.Лесен за чистење на кујнски прибор,како што садови, шпорети, скара, итн. 【Широко се користи】- Широко се користи за чистење на садот, чаши, тави, и повеќе.Дури и по изедначување, тоа веднаш ќе се врати на прототип без оставајќи никаква трага. 【По Продажба на Услуги】- Ако имате било какви прашања во врска со производот или да нарачате, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.Ние ќе ви одговори и да ви помогне во рок од 24 часа.Широк Апликации : Идеален за грнци, чинии, тави, чаши, шишиња млеко, вазна, куп, на пример шолји или други kitchenwares.Добар живот помошник за дома, ресторани, бар, хотел, и така натаму.За квалитет : Нерѓосувачки челик четка чисти темелно,и со премиум ABS рачка, многу издржливи и долготрајни употреба.Ергономски и едноставен дизајн : Пластична рачка со ергономски и едноставен дизајн обезбедува удобен и безбедна употреба.Монтажни и перат : Ова долго се справи со четка може да биде одвоен во неколку делови за секојдневно чистење по употребата, и може да се соберат за лесно и брзо.Спецификации : Тип : Челик жица топката тенџере brush Material : ABS челик wire Color : Бела/Grey Size : 11.8x11.8x18.3cm/4.64x4.64x7.19inch Net тежина : 89g/3.14 оз.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата