Раџастан Камења Антички Dagger Нож Стариот Рачно Изработени Челик Сечилото Дојде Коска Чип & Рог Се Справи Со B32

Раџастан Камења Антички Dagger Нож Стариот Рачно Изработени Челик Сечилото Дојде Коска Чип & Рог Се Справи Со B32

Достапно за вашата нарачка
DEN 2376.00
Залиха:

Бренд : Раџастан Камења.Должина во инчи (") : 12.0".Сечилото Материјал : Рачно Изработени Од Челик.Рачка Материјал : Коска & Рог.Тип : Dagger / Original/Репродукција : Оригиналот.Шанса да се купи Убава Автентични гроздобер во Shikar Лов резба Индо персискиот Mughal Dragger/Нож, директно од Индија на големо цена.Нови Dagger Нож Дамаск Челик Нож рачно изработени Природни Mughal Зелена Жад Камен се Справи без Обвивка.Сечилото ќе биде тапи за извоз причини од Индија, но тоа може да се заостриле.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата