FJWYSANGU Апстракт Лав Статуи Рака Сакала Животинско Смола Скулптура Современ Дом Декорација Црна

FJWYSANGU Апстракт Лав Статуи Рака Сакала Животинско Смола Скулптура Современ Дом Декорација Црна

Достапно за вашата нарачка
DEN 1919.76
Залиха:

Лав статуа мерки 35 x 17 x 20 см / 13.75 x 6.7 x 7.8 инчи (L x W x H), тежини 1 кг / 2.2 lb.Животно скулптури употреба на животната средина-пријателски смола, кој е совршен за домот и канцеларијата за декорација.Рака оформена и обоен, одличен подарок за вашиот пријател кој сака лав, диви животни.Современото животно статуи кои можат да донесат различен стил и мода во вашиот дом и канцеларија.Поединечно спакувана и заштитени доволно за испорака.Карактеристики : .Современото животно статуи може да донесе различен стил и мода до вашиот дом, канцеларија или градина.Рака оформена и обоен, одличен подарок за вашиот пријател кој сака леопард, пантер, волкот, лавот и сл.Поединечно спакувана статуи се направени на животната средина-пријателски смола, рака оформена и насликани.Белешки : . 1. Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци. 2. Крај на боја може да се разликуваат од слика се должи на компјутер поставувања.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата