(3 Парчиња) Supershieldz Наменета за Garmin Forerunner 945 Калено Стакло Екран Заштитник, Анти Нула, Балон за Слободни

(3 Парчиња) Supershieldz Наменета за Garmin Forerunner 945 Калено Стакло Екран Заштитник, Анти Нула, Балон за Слободни

Достапно за вашата нарачка
DEN 191.76
Залиха:

Направен од висок квалитет на калено-стакло за максимална нула заштита и без остатоци кога отстранети. 2.5 D заоблени работ стакло за утеха на прстите и раката. 9 H цврстина, 99.99% HD јасност, и се чува оригиналната допир искуство.Hydrophobic и oleo фобичен слој за да се намали пот и намалување на отпечатоци од прсти.Вклучува 3 еез калено стакло екран заштитници.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата