Hemoton 5L Мејсон Тегла Чаша Пијалок Фармацевт со Тапа Капак Јасно Широк Устата Тегли за Конзервирање Со Течење Слободни Spigot Запечатени Контејнери за Вода, Сок Пиво Вин

Hemoton 5L Мејсон Тегла Чаша Пијалок Фармацевт со Тапа Капак Јасно Широк Устата Тегли за Конзервирање Со Течење

Достапно за вашата нарачка
DEN 863.76
Залиха:

Апсолутно добар складирање додатоци за домаќинствата.Храна за складирање тегла е добра за чување вино, може да се користи како една чаша сок од тегла.Овозможува на храната да остане свеж подолго.Сигурно, безбедно и практично пакување.Капакот на која има печат прстен држи virals далеку од храна внатре.Храна за чување на резервоар продавници за вино добро и може да се користи како една чаша сок од резервоарот.Опис Ова е повеќенаменски храна складирање тегла со запечатување капак.Направен од јасно високо - одделение стакло, тоа е издржливи и безбедни за употреба.Тоа е со добра печат ефект да се задржи храна во добар квалитет.Можете да го користите за складирање вино, тоа опремени со тапа што е многу погодно.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Стакло.- Капацитет : 5 L.- Големина : Прибл. 13 x 13 x 27. 5cm.- Капакот на која има печат прстен држи virals далеку од храна внатре.- Овозможува на храната да остане свеж подолго.Сигурно, безбедно и практично пакување.- Храна за складирање тегла е добра за чување вино, може да се користи како една чаша сок од тегла.- Апсолутно добар складирање додатоци за домаќинствата.- Топло Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, monitor' s светлината, прирачник за мерење и слично, може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!- Боја : Слика 1. Пакет Вклучувајќи 1 x Канистер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата