30-Pc Чекор N' Кора Леплива Мат Рефил, 24 инчен x 30 инчи, Јасно (Пакет од Четири 30 Лист Refills) - Модел # DGRC

30-Pc Чекор N' Кора Леплива Мат Рефил, 24 инчен x 30 инчи, Јасно (Пакет од Четири 30 Лист Refills) - Модел DGRC

Достапно за вашата нарачка
DEN 336.00
Залиха:

Чекор N' Кора Леплива Мат Рефил.Ги отстранува прашината/остатоци од чевли или чизми.Вулгарен мат, Прашина Задржување решение.Површината Штитови Чекор N Кора Леплива Мат refills се лепило обложена филм кој се отстрани нечистотијата и остатоци од обувки, оставајќи чисти подови и штета слободни.Пакетот содржи четири 30-Pc 24 инчен x 30 инчен clear леплива душеци.За да го користите едноставно се применуваат директно на подот или купите 31.5 инчен x беа 25,5 инчен Чекор N Кора одбор (Модел # DG30 WM).Секој мат е нумериран на еден преку 30 што го прави лесно да се знае кога леплива душеци се работи на ниско ниво и се бара замена.Чекор на леплива мат со чевли да се отстрани прашина, нечистотија, остатоци и загадувачи.Откако мат е полн со прашина, едноставно unpeel да се изложуваат на нови леплива мат.Одлична за различни апликации и користи вклучувајќи изградба, ремоделирање, cleanrooms, домашните миленичиња, кошаркарски игралишта, одбојка на судовите, се запишани во гимназиите, и повеќе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата