Најновите 2021 Модел! Нож Острилка, Кујнски Нож Работ Острилка, Воена Алуминиум, Брус, Sharpens, Beveled, Полирање Досадна, Serrated, Стандардните Бришачи & Готвач е Ножеви Како шт?

Најновите 2021 Модел! Нож Острилка, Кујнски Нож Работ Острилка, Воена Алуминиум, Брус, Sharpens, Beveled, Полирање

Достапно за вашата нарачка
DEN 431.76
Залиха:

✅【2021 Надградба на Најбрз и Најлесен Начин да се Изостри Било Нож 】- целата Оваа метална рамка острилка може да sharpens СИТЕ ваши досадна ножеви во секунди, за разлика од електричен нож острилка или острат челик дека само sharpens неколку различни типови на ножеви. ✅ 【Раце се Направени Од Волфрам Карбид кујнски нож острилка sharpens 】- има две независни пролет-акција раце се направени од волфрам карбид дека контура на вашиот нож работ подобро од нож острат камен. ✅ 【Лесна Употреба Нож Острилка 】- се Повлече низ врвот надолу за да се намали фабрика bevel, совет до мазна и порамнете го работ без отстранување на метал.Притиснете лесно за казна ножот за сечење нож.Притиснете потешко за здрав сечкање ножот. ✅ 【Широка Употреба & Брз Начин да се Изостри со Нож 】 - Професионални и преносни нож острилка работи на сите видови на нож ножеви, како стандард, serrated, и beveled. (Забелешка : не е препорачливо да користите serrated ножеви и керамички ножеви). ✅ 【Извршени Услуги на Клиентите 】- Ова воденичен камен ќе се направи сте љубители на готвење во кујната.Нашата заложба : Ако било какви прашања, ве молиме порака нас веднаш, ние ќе направиме сè што можеме за да те направи среќен клиент.Јапонски ножеви.Готвач ножеви.Serrated ножеви.Boning ножеви.Paring ножеви.Cleavers.И многу повеќе!.Јапонски knives Chef knives Serrated knives Boning knives Paring knives Cleavers And толку многу повеќе!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата