PriorityChef Надгради 4 во 1 Нож Sharpeners за Кујнски Ножеви и Ножици, Нов Прирачник Кујнски Нож Острилка и Режа Острилка, Вклучува Безбедносни Ракавици

PriorityChef Надгради 4 во 1 Нож Sharpeners за Кујнски Ножеви и Ножици, Нов Прирачник Кујнски Нож Острилка и Режа

Достапно за вашата нарачка
DEN 258.72
Залиха:

Нов Почеток За Стари Ножеви - им Даде на вашиот јаглерод или нерѓосувачки челик ножеви нов закуп на животот со нашите професионални нож sharpeners, најдобри за водење на вашиот стрејт-еџ кујна, лов ножеви, џебен нож, и ножици усовршуваа за остар раб.Лесно како што е 1-2-3 - најдобар нож sharpeners следи лесен експерт процес.Волфрам карбид враќа.Дијамант прачки исправи и мазна.Керамички прачки полски и одржување.Нема guesswork тука, само razor-остри ножеви.Нови 4 во 1 Нож Острилка Модел - Не трошете вашето време со стари, застарени модели и ја тестираме и нашата нова најдобри нож острилка.Имаме подобри нашата стара верзија на ова острилка од 3 до 4 фази и и ре-инженерните нож острат процес.Ниво 5 се Намали Отпорни Ракавица Со Секое Купување - Безбедноста е од огромно значење кога станува збор за рачни нож sharpeners за кујнски ножеви.Добиете целосни инструкции за тоа како да го користите овој прирачник нож острилка и, исто така, заштитна safetly ракавица.Погодна За Секој Straight Edge Нож - Користете го овој кујнски нож острилка за било директно работ нож од џебен нож, готвач нож, кујнски нож, турција пот нож, santoku нож и повеќе. [Не се погодни за serrated ножеви].

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата