Лен Вратоврска Боја Табела Тркач Виножито Хипи Роденден Кујна Dinning Соба Табела Декорација

Лен Вратоврска Боја Табела Тркач Виножито Хипи Роденден Кујна Dinning Соба Табела Декорација

Достапно за вашата нарачка
DEN 326.40
Залиха:

Материјал : Лен (burlap слично) ткаенина.Издржливи и еднократно.Димензии : Ширина*должина-14inches*72inches(36×183cm).Погоден за маса која може да седиште 4-6 луѓе.Colorfast, навремено-слободни и не го соберете.Лесно да се чисти и може да се мијат со рака.Одлично за вашата вратоврска боја тематските роденден на вечерата на маса, кујна маса, ментл, камин, foyer, конзола, вино кабинет итн.И, исто така совршени за дневна употреба.Лен материјал и светла боја може да созд рустикален, природни чувствуваат на вашата маса оркестарот.Одлично за вашата вратоврска боја тематските партија вечера табела декорација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата