Playstation 4 Тенок 1TB Конзола Пакет со Екстра DualShock 4 Безжичен Контролер Џет Црна, TWE HDMI Кабел

Playstation 4 Тенок 1TB Конзола Пакет со Екстра DualShock 4 Безжичен Контролер Џет Црна, TWE HDMI Кабел

Достапно за вашата нарачка
DEN 11611.92
Залиха:

Вклучува нов тенок 1 TB Play Station4 систем, појавување Dual Shock 4 Безжичен Контролер.Пакет со Екстра Dual Shock 4 Безжичен Контролер Џет Црна (2 вкупно) плус TWE HDMI Кабел.Играат онлајн со вашите пријатели, да добијат бесплатен игри, освен игри онлајн и повеќе со Play Station Плус членство (се продава одделно).Сите најголемата, игри, ТВ, музика и многу повеќе.Поврзете се со вашите пријатели да се емитува и да го прослават вашиот епски моменти во притиснете на копчето Делат да го витка, You Tube, Facebook и Twitter.Производ Overview The џет црна Sony Play Station 4 Пакет е помала, полесна, и повеќе енергетски ефикасни од оригиналот PS4. И покрај нејзиниот помал дизајн, сепак се обезбедува истите перформанси најде на претходно PS4 модели — и тоа не толку повеќе тивко.Таа, исто така поддржува Висок Динамички Опсег (HDR) игри и содржини, што носи предност на зголемување на длабочина на боја и контраст на компатибилен прикажува.Клучни Спецификации Процесор : AMD Jaguar Octa-core (8 Core) со 1.60 GHz speed Graphics : ATI Radeon Memory : 8 GB GDDR5 Hard Диск : 1 TB HDDBluetooth : Bluetooth 4.0 + EDRWireless Тип : 802.11 AC Оптички Диск Тип : Blu-ray Диск Player Gaming Контролер Конективност : Wireless Ports : HDMI, Мрежа (RJ-45), USB3.1 Dimension : 16.82" x 4.02" x 7.68"Бои : Џет Black Weight : 7.68 lbs Includes TWE HDMI Кабел.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата