Dove Се Исуши Косата Балсам Од Кокос & Хидратација, 31 Унца

Dove Се Исуши Косата Балсам Од Кокос & Хидратација, 31 Унца

Достапно за вашата нарачка
DEN 348.00
Залиха:

Формула, со Nutritive Серум, се заклучува во влага, без мерење коса надолу^ја Храни косата за да го заштити од сувост^Освежува со мирисот на кокос вода и слатка вар^Коса ќе се чувствуваат мека, мазна и убава^ја Штити косата од секојдневно носат и солза~.Сакате косата, тоа се чувствува чисти и свежи?Dove Кокос & Хидратација клима уред со Nutritive Серум додава суштинско значење влага назад да се исуши косата и се остава благотворно мирисот на кокос вода и слатка вар.Косата се чувствува освежен и хидрирани, без да се мери надолу.Нега и поправка за убава коса.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата