Emerson Таванот Фанови LK150OMLEDAP Harlow Опал Мат LED Светло Тела за Таванот Фанови, ДОВЕДЕ до Низа, Антички Pewter

Emerson Таванот Фанови LK150OMLEDAP Harlow Опал Мат LED Светло Тела за Таванот Фанови, ДОВЕДЕ до Низа, Антички

Достапно за вашата нарачка
DEN 4320.00
Залиха:

Намалување на трошоците за енергија со најдолг трајни и повеќето енергетски ефикасни GLO Серија L. E. D. светлина тела.Вклучува еден 18-вати L. E. D. низа за да додадете некој помек, повеќе возвишеното сјај.Погодна за внатрешна и покриени отворено области со вклучен влажна локација плоча.Опфатени со Emerson е ограничен 5 годишна гаранција.Намалување на трошоците за енергија со најдолг трајни и повеќето енергетски ефикасни GLO Серија L. E. D. светлина тела.Вклучува еден 18-вати L. E. D. низа за да додадете некој помек, повеќе возвишеното сјај.Погодна за внатрешна и покриени отворено области со вклучен влажна локација плоча.Опфатени со Emerson е ограничен 5 годишна гаранција.Понудени со LED осветлување, Harlow Светлина тела во Бранеа Челик се карактеризира со низок профил, сад и е совршено дизајниран за да одговара на пропорции или поголем дијаметар фанови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата