Huggies Малку Snugglers Бебе Пелени, Големина 2, 132 се Избројат, ГИГАНТ ПАКУВАЊЕ (Амбалажа Може да се Разликува)

Huggies Малку Snugglers Бебе Пелени, Големина 2, 132 се Избројат, ГИГАНТ ПАКУВАЊЕ (Амбалажа Може да се Разликува)

Достапно за вашата нарачка
DEN 1441.92
Залиха:

Еден пакет на HUGGIES Малку Snugglers Бебе Пелени, Големина 2 (12-18 lb.), 132 пелени вкупно.Huggies Малку Snugglers пелени се дизајнирани за нежно заштита на кожата да помогнат на бебешка кожа чиста и здрава.Gentle Absorb Лагер обезбедува cushiony слој на заштита помеѓу вашиот бебешка кожа и хаос, и pocketed-назад корселе помага да се запре протекување.Wetness индикатор менува бојата кога е време за промени.Премиум мекост и breathability помага да се задржи вашето бебе удобно.Опис На Производот Трајни Производ Бренд Приказна Од Huggies.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата