Удобен Час Радосен Празник Колекција 7 Божиќ Темно Црвена Кардинал На Браун Pinecone Порибување На Закачалка, Polyresin

Удобен Час Радосен Празник Колекција 7 Божиќ Темно Црвена Кардинал На Браун Pinecone Порибување На Закачалка, Polyresin

Достапно за вашата нарачка
DEN 705.36
Залиха:

Цврсти и тешки парче, седи и на публикации, скалило случај, камин врвот, и др.Димензија : 5 инчи Ширина x 6 инчи Длабочина x 7 инчи Висина.Материјал : polyresin, сите рачно изработени и обоен, железна кука со посебен слој за да се избегне рѓа и да се носат.Ново објавени Божиќ колекција - секој кој добива овој подарок ќе го сакам многу како убав Божиќ декоративни додаток.Пакет : секое парче завиткани во polyfoam и супер безбедно спакувани во поштенско сандаче.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата