BENECREAT 2 Ролни 20 Мерач/0.8 mm Накит Жица Светлина Злато/Сребрена Оцрни Отпорни Бакарна Жица за Beading Прстен Одлуки и Други Накит Занаети, 33 Стапки(10m)/Ролна

BENECREAT 2 Ролни 20 Мерач/0.8 mm Накит Жица Светлина Злато/Сребрена Оцрни Отпорни Бакарна Жица за Beading Прстен

Достапно за вашата нарачка
DEN 287.76
Залиха:

[Пакетот Вклучува] : Доаѓа со 2 ролни бакарна жица, 20 мерач/0.8 мм во дебелина, 33 Стапки/10m по тркалаат; 2 бои, светлина злато и сребро. [Мека оцрни отпорни слој, трајно глеѓ боја, цврсти и издржливи. [Широка Употреба] : Одлична за правење на накит компоненти како што се beading, скок прстени, earwires одлуки, како и други занает проект. [Различни Големина и Боја] : Ние нудиме различни големини и бои, кои може да ги задоволи различните потреби, долготрајни за употреба; Известување, бои може да се разликува малку, бидејќи на различни боја многу или поради монитор резолуција.Големина : од 1 8 Gague на 34 Gague.Боја : 15 бои за да го изберете. (Сребро, Злато, Бакар, Gunmetal, Сина).ринг, earring, нараквица, ѓердан одлуки.скапоцен камен pendant кристал обвивката.дом, градина и завиткување на одлуки.Големина : од 1 8 Gague на 34 Gague Color : 15 бои за да го изберете(Сребро, Злато, Бакар, Gunmetal, Сина).ринг, earring, нараквица, ѓердан makinggemstone pendant кристал wrappinghome, градинарски и завиткување на одлуки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата