FILTA Атарот Врата се Справи, Плакарот на Врата Лост Не-Вртење, Модерен Круг Рачката на Вратата се Справи во Сатенски Никел за Провизии Перална, Тешки Внатрешни работи

FILTA Атарот Врата се Справи, Плакарот на Врата Лост Не-Вртење, Модерен Круг Рачката на Вратата се Справи во Сатенски

Достапно за вашата нарачка
DEN 1130.40
Залиха:

【Атарот Функција】- без latch или заклучување, оваа лажна врата се справи со е дизајниран за врати кои само бараат се повлече за да се отвори, како што се провизии врати, француски плакарот врати, перална врати и така натаму.Забелешка : за врати кои бараат заклучување или претворање на способност. 【Спецификации】 - Лост Должина : 4.45"(113mm).Дијаметар : 2.56"(65mm).Пакетот доаѓа со 2 пакет атарот вратата држела и 4 навртки.Направени од цинк, алуминиум и нерѓосувачки челик, ова плакарот на врата се справи со карактеристики тешки материјални и е издржлив доволно за вашата долгорочна дневна употреба. 【Широка Примена】- Оваа модерна врата се справи со одговара за внатрешни работи врати за комерцијални или станбени апликации.На една страна рачката на вратата се справи со одговара на сите стандардни врати : врати дебелина од 1-3/8 инчен да 1-3/4 инчен (35mm да 45mm).Реверзибилна за двете левата рака и десната рака врати. 【Модерен Стил】- FILTA атарот врата се справи со модерен изглед, исто така може да биде уникатна декорација за вашиот дом или канцеларија.Со сатен никел заврши и елегантни површина, овој внатрешни работи врата се справи сигурно ќе им даде на вашата врата елегантен и модерен изглед. 【Лесна Инсталација】 - кукла рачката на вратата доаѓа со сите хардверски додатоци за вас, инсталација настава и инсталација дефиниција.Вратата рачката може да биде инсталиран од страна на себе само во минути.Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе одговори во рок од 12-24 часа и се обидуваме се потрудиме да се направи тоа право за вас.Оваа лажна врата се справи со е погодна за врати кои само бараат се повлече за да го отворите, и неговата реверзибилна дизајн му овозможува да биде широко се применуваат во плакарот врати, провизии врати и други дом или канцеларија врати.Со едноставен, но класичен изглед, оваа лажна врата се справи со одговара за секоја соба стилови.Нејзините тешки-должност материјал и напредни позлата технологија направат рачки на вратите да бидат издржливи и сигурни за долгорочна употреба.Спецификација.Заврши Боја Тип : Сатен никел.Материјал : Цинк, алуминиум и нерѓосувачки челик.Рачката на вратата Должина : 4.45"(113mm).Дијаметар : 2.56"(65mm).Се вклопува врати дебелина : од 1-3/8" да 1-3/4" (35mm да 45mm) стандард вратата големина.Пакетот Вклучува.Атарот Врата Се Справи×2;.Завртка×4;.Настава Книга×1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата