profectlen-НИ на Мини Преносни Dual Channel Моно Звучници со 3,5 mm Приклучок Конектор, Мини Аудио Звучници за Мобилен Телефон, Таблет Компјутер, зелена

profectlen-НИ на Мини Преносни Dual Channel Моно Звучници со 3,5 mm Приклучок Конектор, Мини Аудио Звучници за

Достапно за вашата нарачка
DEN 431.76
Залиха:

Smart дизајн-мала тежина - лесни за носење.Приклучете го во вашиот MP3 или што и да слуша без нарушување на другите.Тоа ќе ви даде прекрасна музика.Доаѓа со 3.5 милиметарски приклучок кој одговара на повеќето електронски уреди како MP3 - MP4 - CD-Плеери - радио - итн.Dual channel.Без жица е потребно, само plug and play.Smart дизајн-мала тежина - лесни за носење.Приклучете го во вашиот MP3 или што и да слуша без нарушување на другите.Тоа ќе ви даде прекрасна музика.Доаѓа со 3.5 милиметарски приклучок кој одговара на повеќето електронски уреди како MP3 - MP4 - CD-Плеери - радио - итн.Dual channel.Без жица е потребно, само plug and play.Опис : Мини преносни стерео звучник.Уживајте во вашата музика насекаде.

Кон својствата

Material:
ABSColor

Најдобри предлози во категоријата