Мери Мери Змеј Витези Големите Салфетки

Мери Мери Змеј Витези Големите Салфетки

Достапно за вашата нарачка
DEN 1749.60
Залиха:

ДЕКОРАТИВНИ УШТЕ ПРАКТИЧНА настава : Нашите стилски хартиените салфети се супер густа и здрав и се направени за да се справи со какви било пикник, коктел забава, или ручек без никаков напор.СЕКОГАШ е УБАВО НАПРАВЕН : Нашите тешки салфетки функција празнична детали и додадете еден допир на елеганција да било маса амбиент.За ЕДНОКРАТНА употреба, ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ ДИЗАЈН : Нашата укината салфети се направени од 100% природни, рециклирани материјали, се одлични за забавни, се за еднократна употреба, и расположливиот за лесно чистење-up.ОНА што Е ВКЛУЧЕНО : Секој сет содржи 20 хартиените салфети направени од премиум квалитет на материјали кои можат да траат од вечера за десерт.НАШАТА ПАРТИЈА РЕЗЕРВИ се ЗЕМЕ ТОРТА : Од интимни Денот на Вљубените датуми, spooktacularly тематските ноќта на Вештерките партии,денот на Благодарноста buffets, и празнична Божиќ дојде на средби, нашата партија материјали додадете pop на боја за секоја прилика.Салфети се повеќе од само практична точка, тие го додадете прекрасен декоративни се погледне во вашата партија табела па дури и може да одговараат на вашите партија тема премногу.Имаме голем избор на партијата на салфетки, со одлични дизајни, бои, форми и големини.Тие се сите направена од висок квалитет на хартија, со екстра embellishments како златна фолија и fringing.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата