Мобилен Радио Quad Band Антена 144/220/350/440MHz за QYT KT-7900D Автомобил Мобилен Радио QYT KT-7900D +RB400 со Кабел М5

Мобилен Радио Quad Band Антена 144/220/350/440MHz за QYT KT-7900D Автомобил Мобилен Радио QYT KT-7900D +RB400 со

Достапно за вашата нарачка
DEN 2167.20
Залиха:

Фреквенција : 144/220/350/440 MHz.Се здобијат со : 3.0/3.5/4.5/5.5 d Bi.Max моќност : 80 W.V.S.W.Р. : Помалку од 1,5 : 1. Пакетот вклучува : 1* МРАВКА-7900 D Мобилен Антена, 1*RB400, 1*Кабел пат м5. Спецификации : Фреквенција : 144/220/350/440 MHz се Здобијат со : 3.0/3.5/4.5/5.5 d Bi Max моќност : 80 W V. S. W. R. : Помалку Од 1,5 : 1 Отпорност : 50ohm Должина : 100cm Тежина : 180g Конектор : PL259 Пакет, Вклучувајќи : 1* МРАВКА-7900 D Мобилен Антена 1*RB400 1*Кабел пат м5.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата