К Алатка Меѓународни KTI (KTI-71782) Чекан

К Алатка Меѓународни KTI (KTI-71782) Чекан

Достапно за вашата нарачка
DEN 1297.92
Залиха:

Автомобилската, алатка за & индустриски||Tool||Страна алатки.Доживотна гаранција не го покрива злоупотреба.Ако имате било какви прашања во врска со детали за производот или превозот време ве молиме слободно да се јавите Bulk TP услуги на клиентите 888-645-4225. М-F 9-5 EST.KTI71782 К Алатка Меѓународни 27 оз.Солидна Месинг Чекан.KTI71782 Карактеристики : -Рачка Материјал : None-Чекан Тип : Mallet.Димензии : -Целокупната Должина - крај до Крај : 9.1 -вкупна Ширина - страна на Страна : 3 -Вкупно Длабочина - Напред-Назад : 0.9 -Генерално Производ Тежина : 1.75.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата