Електрични 6-Лист (Cross-Cut Шредер Хартија Шредер со 2.6 Галон Pullout Кошница и 2 Минути Трчање Време за Труд и Кредитна Картичка Лента Исечете ги Уништи за Домашна Употреба

Електрични 6-Лист (Cross-Cut Шредер Хартија Шредер со 2.6 Галон Pullout Кошница и 2 Минути Трчање Време за Труд

Достапно за вашата нарачка
DEN 851.76
Залиха:

【Crosscut Хартија дури и може да се уништува кредитна картичка(Не може да го скрши CD дискови).Тоа е погоден за дробење и тајноста на контра сметка на финансиски и хартии од вредност систем. 3 минута континуирано се кандидира време со 30-минутна излади време; Auto start и прирачник обратна да се расчисти хартија метеж.Тоа е управувано од страна на власта, во споредба со прирачникот шредер, лесно да се работи, и зачувување на трудот.Напон : 110 V.Материјал : пластика.Исечкан на хартија : 6mm/0.2 во.Моќност : 180w.Бин капацитет : 10 L.Просечната сечење брзина : 3м/мин.Континуирано се кандидира/излади време : 3min на/40min off.Големина : 32.5 x 29 x 14cm/12.8 x 11.4 x 5.5 во.Тежина : Околу.1640g/57.8 оз. 1 x хартија шредер.Карактеристики : .Лента исечете хартија шредер со 6-лист капацитет; дури може да се уништува кредитна картичка(Не може да го скрши CD дискови) Тоа е погоден за дробење и тајноста на контра сметка на финансиски и хартии од вредност систем. 3 минута континуирано се кандидира време со 30-минутна излади време; Auto start и прирачник обратна да се расчисти хартија метеж Тоа е управувано од страна на власта, во споредба со прирачникот шредер, лесно да се работи, и зачувување на трудот.Спецификација : .Напон : 110 V Материјал : пластични Рендан хартија : 6mm/0.2 на Власт : 180w Бин капацитет : 10 L Просек сечење брзина : 3м/мин Континуирано се кандидира/излади време : 3min на/40min исклучување Големина : 32.5 x 29 x 14cm/12.8 x 11.4 x 5.5 во Тежина : Околу.1640g/57.8 оз.Пакет листата : . 1 x хартија шредер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата