CYLAPEX 6 Pack Самовила Светла Батерија Управувана String Светла, 20 LED за 3.3 ft Сребрена Бакарна Жица, Светулка Самовила String Светла Топло Бела за Свадба Партија Мејсон Тегла Бо

CYLAPEX 6 Pack Самовила Светла Батерија Управувана String Светла, 20 LED за 3.3 ft Сребрена Бакарна Жица, Светулка

Достапно за вашата нарачка
DEN 263.76
Залиха:

Осветлете ја вашата led ѕвездена string светла, светло до вашиот фантастичниот свет.Пакет на 6units(Лево главната слика ги прикажува сите 6 насоки во вазна) ЗАБЕЛЕШКА : батеријата на овие кратки самовила светла трае 24hours околу континуиран живот, батерии треба да се замени, кога светлата се слабо.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата