Everclean Мирис Лајт Тепих и Вакуум Два Сонцето Изми Лен

Everclean Мирис Лајт Тепих и Вакуум Два Сонцето Изми Лен

Достапно за вашата нарачка
DEN 238.80
Залиха:

Сонцето Изми Лен мирис тепих дезодорант.Freshens : Теписи, правосмукалки, Пет Мириси, Автомобил Ентериери, Тутун Мириси, Готвење Мириси, Мувла и Mildew Мириси, Камин Мириси.Безбедна за домашни миленици.Долготраен мирис.Еколошки.Правосмукалка безбедно. 75 Проценти Полесен од водечките брендови.Посипете врз тепих или килим со тресење сад нежно од страна на страна.Не е потребно да се покрива целосно тепих.За дополнителна свежина, го користите секој пат кога ќе вакуум.Остава Теписи и Соба Со Долготрајни Чиста Свежа Scent.Net Тежина 7 мл.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата