Генерички Neckcorrect8 Вратот Исправување на Крем, Оживува Појавата на Деликатна Кожа во Вратот и Градите, со Подобрување на Доделување, Губење на Еластичност & Густина -

Генерички Neckcorrect8 Вратот Исправување на Крем, Оживува Појавата на Деликатна Кожа во Вратот и Градите, со Подобрување

Достапно за вашата нарачка
DEN 1223.76
Залиха:

Neckcorrect8 од Ciencia8 се насочени формула дизајнирана да ги вратам изгледот на деликатна кожата на вратот и градите, со подобрување на доделување, губење на еластичноста и густина.Neckcorrect8 се обидува да се покаже вашиот врат некои многу потребни љубов и точни овие тешко да се третираат прашања со својата напредна формула на активни состојки и системи за достава.Намалување на двојно chins, турција вратот, чистење на кожата и линии.Содржи состојка извлечена од Shitake Печурки познати како еликсир на животот, Neckcorrect8 може значително да се подобри изгледот на вашиот врат и да се сврти назад години.КАКО ДА се АПЛИЦИРА : се применува еден мери пумпа на вратот и décolletage области, наутро и навечер.СОСТОЈКИ : Serilisene – 19% кожата redensification во 56 дена.Actifol – 36.6% зголемување на еластичноста во 56 дена.Actigym – тонови на мускулите и ја подобрува изгледот на вашата кожа.Lipomoist – Нашите ексклузивни и единствена формулација доставување повеќе потентен хидратација од хијалуронска киселина.Типот на кожата : Чувствителни.Ciencia8 Neckcorrect8 Генерација 2 50мл.Neckcorrect8 се насочени формула дизајнирана да ги вратам изгледот на деликатна кожата на вратот и градите, со подобрување на доделување, губење на еластичноста и густина.Neckcorrect8 се обидува да се покаже вашиот врат некои многу потребни љубов и точни овие тешко да се третираат прашања со својата напредна формула на активни состојки и системи за достава.Намалување на двојно chins, турција вратот, чистење на кожата и линии.Содржи состојка извлечена од Shitake Печурки познати како еликсир на животот, Neckcorrect8 може значително да се подобри изгледот на вашиот врат и да се сврти назад години.КАКО ДА се АПЛИЦИРА : се применува еден мери пумпа на вратот и décolletage области, наутро и навечер.СОСТОЈКИ (НАУЧНО) : Serilisene – 19% кожата redensification во 56 дена.Actifol – 36.6% зголемување на еластичноста во 56 дена.Actigym – тонови на мускулите и ја подобрува изгледот на вашата кожа.Lipomoist – Нашите ексклузивни и единствена формулација доставување повеќе потентен хидратација од хијалуронска киселина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата