ЕДО Техника Мини USB Автомобил Полнач Кабелот за Напојување за Garmin Nuvi 200 200w 205w 250 255w 260w 256w 1300 1350 1370 1390 1450 Dezl 560 570 760lmt 770lmthd 780lmt-s GPS Навигатор (6.5 стапки Долг Кабел)

ЕДО Техника Мини USB Автомобил Полнач Кабелот за Напојување за Garmin Nuvi 200 200w 205w 250 255w 260w 256w 1300

Достапно за вашата нарачка
DEN 228.00
Залиха:

Мини USB 5 V 2 A возило адаптер за полнач, 6-1/2' двојна изолација тешки кабел. (Нема сообраќај функција).Работа со Garmin GPS со мини USB порт.Одговара nuvi 1250 1200 1260t, 1300 1300lm 1350 1350t, 1370t 1390 1390lmt 1390t 1450 1450lmt 1490 1490lmt 1490t 200 200w 200 205w 350 360 760 765 750 850 855 885t 880 250 250w 255 255w 260 260w 265t 265wt 270 275t 295w 350 360 370 465 465lmt 500 550 660 30 40 40lm 41lm 42 42lm 44 lm 50 50lm 010-10723-06 Nulink 1695 GTU 10 Street Pilot C550 C580 C310 C320 C330 C340 C350. Исто така, за Garmin Dezl 560 570 580 760lmt 770lmthd 780lmt-s камион GPS (за Dazel оригинални планината или GPS USB порта).Со простор за заштеда на енергија 90° мини USB приклучок, LED моќ индикатор, нема да го активирате PC режим.Одлична замена за вашите оригинални автомобил напојување, 30 дена се врати една година замена гаранција од Едо Техника Снабдување.Оваа тешка должност замена за напојување е специјално за вашите постари Garmin Nuvi, Streetpilot, Zumo, автоматски и рачни GPS navigator модели.Овој адаптер доаѓа со стандарден 5 V 2 A излез, погодно долго тешки кабел мозок, на 90 степен десен агол мини USB приклучок за тесниот простор, лесно се признае LED светло за моќ, статус индикатор и заменливи осигурач за дополнителна заштита.Ова напојување не ќе работат за поддршка на сообраќајот функција на понова сообраќај вграден GPS модели, како се Вози, Drivesmart, Driveassist, Driveluxe серија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата