WDX0R Лаптоп со Батерија за dell Inspiron 15 7579 7569 5578 5565 5567 5568 5570 5775 5579 7560 7570 13 5378 5368 7375 7368 7378 17 5765 5767 5770 Серија P69G001 P58F P58F001 P75F P66F P69G 3CRH3

WDX0R Лаптоп со Батерија за dell Inspiron 15 7579 7569 5578 5565 5567 5568 5570 5775 5579 7560 7570 13 5378 5368

Достапно за вашата нарачка
DEN 1504.80
Залиха:

Methord 2 : Земете ја батеријата на надвор на вашиот компјутер, и да видат модел на вашата батерија.4 V Капацитет : 42 WH ; Клетки : 3-клетка; Боја : Црна со Две Слободни Screwdrivers.Зошто лаптоп не признае батеријата?.Чекор 1 : Притиснете Windows + R за да го отворите Run прозорецот.Може да биде предизвикана од батеријата лабава.

Кон својствата

Brand:
DMKAOLLK

Најдобри предлози во категоријата