3 Парчиња Шминка Четка Фондацијата Четка за Течен Крем Влажни Козметика Креативни Фондацијата Четка, Злато, Сребро, Црна

3 Парчиња Шминка Четка Фондацијата Четка за Течен Крем Влажни Козметика Креативни Фондацијата Четка, Злато, Сребро,

Достапно за вашата нарачка
DEN 215.76
Залиха:

Креативен дизајн : употреба на задната страна на оваа четка да се применуваат основа на вашето лице,вие не ќе треба да се применуваат течни основа на вашето лице со вашите прсти.Лесен за употреба : една страна, е за scooping од фондацијата надвор од тегла.Тоа не се впие до прекумерна количина на производот, како и други шминка четки.Добра смисла на употреба : Тоа е мека и густа, но, исто така, беспомошна доволно да апликатори основа рамномерно.Се шири шминка лесно за добра целосна покриеност.Станот врвот четка себе е неверојатно мазни и се чувствува удобно на кожата.Лесно да се носат : Тоа е доволно мали, така што ќе може да го стави во џебот и го носат насекаде.Тоа е многу погоден за патување.Генерално, дури и ќе го користите секојдневно, четка може да се чистат лесно секои 4-7 дена за заштита на влакната.подарок : рамна глава фондацијата четка е сребрена, златна, црна боја, изглед е блескави и модерен.тоа е добар подарок за пријателите и семејството.Едната страна е за scooping од фондацијата надвор од тегла.Тоа не се впие до прекумерна количина на производот, како и други шминка brushes Nice алатки : Тоа е мека и густа, но, исто така, беспомошна доволно да апликатори основа рамномерно.Се шири шминка лесно за добра целосна покриеност.Станот врвот четка себе е неверојатно мазни и се чувствува удобно на кожата.Голема usages : Фондација четка за течен крем влажни cosmetics Portable дизајн : Употреба на задната страна од овој лажица да се применуваат основа на вашето лице,вие не ќе треба да се применуваат течни основа на вашето лице со вашиот fingers Size : како слики shown Color : сребро,злато и black Package вклучува : 3 x шминка четка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата