Сојузничките Месинг ТА-20 Танго Колекција Облека Кука, Полиран Месинг

Сојузничките Месинг ТА-20 Танго Колекција Облека Кука, Полиран Месинг

Достапно за вашата нарачка
DEN 197.04
Залиха:

Направени од најдобрите солидна месинг материјали.Ѕидот монтирани дизајн е идеален за употреба на простор.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Достапни во широк спектар на дизајнер завршува.Современ дизајн со традиционалните елементи на дизајнот.Предвидено со ограничено траење.Опис на производот современата мотив од оваа елегантна колекција има безвременски жалба.Облека Кука е изградена од најдобрите солидна месинг материјали за да се обезбеди здрав кука за вашата облека и крпи.Јадицата е завршена со нашиот дизајнер живот завршува за да се обезбеди сигурен перформанси Од Производителот Додадете око фаќање дизајн и стил на вашата бања со оваа модерна Панорама на Наплата на Комунални услуги Кука.Направени од високо влијание тешки трајни солидна месинг и обликувани како заштитна nonslip зафат да се одржи како и за живот заврши.На Танго Колекција е модерна еден кој се одликува со капсула во облик на filial дека, исто така, служи како куки за облека куки и мулти куки истакнати во оваа колекција.Ова е одлична колекција да го вклучите за да бања или во прав соба décor и нуди малку на сè што ви треба : еднокреветни и двокреветни крпа барови; полици со интегриран крпа барови; ролери-слободен Европски стил тоалетна хартија држач; wall-монтирани сапун јадење и четка за заби/гимнастик држач; и wall-монтирани навалите огледала.Можеби и најдоброто нешто во врска со оваа колекција е дека додека тоа дефинитивно има модерен изглед, таа служи како нежна разлика од традиционалните décor.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата