Куче Отпад Кеси, Заклучување На Чуден Мирис ги Задржи Подалеку од Мирисот на Проблеми Два Слоја Пет Торби за Измет за Играње со Вашиот Кутре во Дворот(100 Таблети)

Куче Отпад Кеси, Заклучување На Чуден Мирис ги Задржи Подалеку од Мирисот на Проблеми Два Слоја Пет Торби за Измет

Достапно за вашата нарачка
DEN 1543.20
Залиха:

【ПРОТЕКУВАЊЕ ПРЕВЕНЦИЈА】надворешниот слој на мек измет торба за кучиња е многу погодна за истекување на превенција; по торба е забрзана, тоа не само што може да се заклучи измет, но, исто така, заклучување на чуден мирис.

Кон својствата

Item Type:
 Double‑Layer Pet Waste Bag
Product Material:
PE
Flushable Poop Bag Size:
Approx. 22.5x21.5cm/8.9x8.5in ( Paper Bag Size)
Package List:
30 x Double‑Layer Pet Waste Bagor :
100 x Double‑Layer Pet Waste Bag :
Please allow slight deviations due to manual measurement. :

Најдобри предлози во категоријата