ZUQIEE Вежба Ѕидани Вежба Малку, 16Pcs Волфрам Тешко Алуминиумски Плочки Вежба Битови Поставите Installer Пресврт Брзи Промени Вежба Битови со Титаниум Слој за Стакло Керам?

ZUQIEE Вежба Ѕидани Вежба Малку, 16Pcs Волфрам Тешко Алуминиумски Плочки Вежба Битови Поставите Installer Пресврт

Достапно за вашата нарачка
DEN 475.20
Залиха:

Широко апликација : Погоден за Ѕидот, Цемент, Керамички Плочи, Тули, Блокови, Бетон.итн.Овие вежба бита може да се користи со електрична или cordless чекан вежби за дома декорација, ѕидови перфорација, жица switch инсталација.итн.ВНИМАНИЕ : Само овие црни може да ударна дупка во тули, ѕид, сребро и Титаниум обложена може да ударна дупка на стакло, плочка, итн, и не може да ударна дупка во тули, вол.Боја : црна + метал + сребро.Мулти-тип на големина : 7pcs црна долго месо тело плочка ѕидани вежба битови, 1/9(3мм), 3/19(4mm), 6/31(5мм), 4/17(6mm), 5/16(8мм), 9/23(10мм), 9/19(12mm). 5pcs сребро круг месо тело триаголен вежба битови, 4/17(6mm), 5/16(8мм), 9/23(10мм), 9/19(12mm), 5/9(14mm). 4pcs Титаниум обложена Хексадецимален месо тело триаголен вежба битови, 4/17(6mm), 5/16(8мм), 9/23(10мм), 9/19(12mm).Супериорен во однос на изработка : Посебни У тип слот дизајн ви помага да брзо ги отстрани прашина и материјал.Мала инцизија отпор, функција за дупчење stably, брзо расте, нема да се прекрши на границата.Кога дупчење тврд материјал (стакло, порцелан подни плочки, мермер или гранит), ве молиме да користите вода за подмачкување.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се потрудиме да ви овозможи со најдобра услуга.Нашата компанија ќе ја испорача стоката до вас, како е можно поскоро, логистика брзина е побрз од веб-сајт.У тип слот дизајн со брзо дупчење се отстрани прашина, дупчење уредни дупки, вежба малку да се одржи на цврсто и stably во сила вежба.Не скршени , нема тремор феномен, инцизија отпор е мал, лесен чип евакуација и така on For дупчење во бетон, армирано-бетонски, тули, блок и ѕидани, итн.Крстот совет дизајн намалува збег и малку карактеристики на карбид совет за продолжи малку животот.Пакет се вклучени : 7pcs црна долго месо тело плочка ѕидани вежба bits5pcs сребро круг месо тело триаголен вежба bits4pcs Титаниум обложена Хексадецимален месо тело крстот триаголен вежба bits Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се потрудиме да ви овозможи со најдобра услуга.Нашата компанија ќе ја испорача стоката до вас, како е можно поскоро, логистика брзина е побрз од веб-сајт.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата